Dzień otwarty w SP nr 1

aktualizacja: 2019-03-13 20:11:24     nr wiadomości: 38681     przeczytano: 1335     Ilość komentarzy komentarze: 0

„ Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a uczeń wejść już musi sam” – to chińskie powiedzenie dosłownie i w przenośni wpisało się w to, co działo się w Szkole Podstawowej nr 1 i. K. I. Gałczyńskiego w Grajewie.

Dnia 13 marca br. placówka otworzyła swoje drzwi przed dziećmi z grajewskich przedszkoli.

- Każdego roku taki dzień organizowany jest w naszej szkole od wielu lat, co stało się już tradycją. Nasza akcja to przede wszystkim promocja szkoły. Chcemy pokazać dzieciom w pigułce, co robimy na co dzień -, jak się uczymy, bawimy czy rozwijamy zainteresowania – mówiła Halina Ewa Wołęga, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie.

Na początek liczne grono gości obejrzało aktorskie i taneczne i popisy starszych kolegów. Następnie organizatorzy pokazali dzieciom, jak szkoła wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Zaangażowani w organizację dnia otwartego nauczyciele i uczniowie, swoim gościom mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć. Przedszkolaki mogły uczestniczyć m.in. w zajęciach ruchowych i tanecznych, plastycznych, gimnastyki buzi i języka a także przygotowywać doświadczenia chemiczne i fizyczne.

To był dzień pełen wrażeń. Jedynka jest super - przyznają jednogłośnie przedszkolaki.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.