Dzielnicowy rejonu nr 9

aktualizacja: 2020-12-01 21:31:11     nr wiadomości: 44154     przeczytano: 2048     Ilość komentarzy komentarze: 6

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Grajewie prowadzą działania w ramach opracowanych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Dzisiaj przedstawiamy rejon 9 działania KPP w Grajewie

Dzielnicowy Rejonu nr 9 asp. Wojciech Formejster tel. 507 816 270 e-mail: dzielnicowy.grajewo5@bk.policja.gov.pl

Obsługuje rejon służbowy nr 9 obejmuje ulice miasta Grajewo: Akacjowa, Architektów, Baśniowa, Bema, Boczna, Braci Świackich, Brzozowa, Budowlana, Cicha, Chabrowa, Dąbrowskiego, Dworzec PKP, Działkowa, Dworzec PKS, Elewatorska, Fabryczna, Geodetów, Grzybowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Jodłowa, Lawendowa, Liryczna, Łąkowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konopska, Kilińskiego, Komunalna, Tadeusza Kościuszki, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Magazynowa, Marii Konopnickiej, Miła, Miodowa, Leśna, 11-go Listopada, Malinowa, Mickiewicza, Nowickiego, Ogrodowa, Osiedle Centrum (bloki od nr 3 do 12), Owocowa, Parkowa, Partyzantów, Piłsudskiego, Plac Niepodległości, Poziomkowa, Przekopka, Przemysłowa, Przygodowa, Pułaskiego, Robotnicza, Rolna, Różana, Sadowa, Słoneczna, Sportowa, Franciszka Stefczyka, Szkolna, Sosnowa, Strażacka, Świerkowa, Traugutta, Wąska, Wiórowa, Wierzbowa, Wrzosowa.                                           

Zgodnie z opracowanym planem działania priorytetowego "Bezpieczny i spokojny wypoczynek w Parku Wolności przy ul. Strażackiej w Grajewie" dzielnicowy w okresie od 1.11.2020 r. do 30.04.2021 r.  jako priorytet realizuje likwidację zagrożeń zlokalizowanych w rejonie parku Wolności oraz terenu przyległego do budynku Urzędu Miasta w Grajewie polegających na:

- niszczeniu mienia,
- grupowanie się młodzieży,
- spożywaniu alkoholu,
- zakłócanie porządku,
- aktach wandalizmu,
- zaśmiecaniu

Zaplanowane działania: wzmożone kontrole miejsca zagrożonego, spotkania z  mieszkańcami Grajewa, działania z dzielnicowym z sąsiedniego rejonu, współpraca z funkcjonariuszami WP KPP i WK KPP Grajewo w ramach podejmowanych działań, współpraca z Urzędem Miasta Grajewo.

Podejmowane przez dzielnicowego działania wskazane w wymienionym "Planie" będą miały na celu znaczne ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zdiagnozowanych zagrożeń.

    

Dzielnicowy rejonu nr 1
Dzielnicowy rejonu nr 2
Dzielnicowy rejonu nr 3
Dzielnicowy rejonu nr 4
 
Dzielnicowy rejonu nr 5
Dzielnicowy rejonu nr 6
Dzielnicowy rejonu nr 7
Dzielnicowy rejonu nr 8
 

Panie dzielnicowy zrob Pan porządek z nocnymi rajdami przed UM.Codzinnie ok 23:00 slychac ryk samochodów.
Napisał: Ja dodano: 2020-12-01 22:52:19

Odkiedy gromadzenie sie młodzieży jest wykroczeniem. A co oni mają robić. Najlepiej to słuchać piosenek patriotycznych. Zaśmiecanie??!!,/
Napisał: mag dodano: 2020-12-02 08:50:23

Mam nadzieję ,że z Pana doświadczeniem i z racji funkcji radnego przyłoży się Pan i naprawdę spełni zamierzone zadania. Czas zlikwidować do zagłębie alkoholowe mam na myśli parki i zaułki wzdluż Mickiewicza. Sklepów z alkoholem jest tam nadmiar i dzieki temu ,że są otwarte do póżna zrobiła sie tam plaga.Gdyby jeszcze udało sie domówić z właścicielami budynkowych, żeby zadbali o czystość i zielsko zginełoby z chodników i wokół to byłby naprawdę cud. Powodzenia!!!
Napisał: obserwator dodano: 2020-12-02 09:04:18

Pobożne życzenia. Nic nie zrobia, tylko obiecanki. Zapytajcie sie dzielnicowych kiedy wyjda z kwitów. Sa jak choinki i wszystko sie na nich wiesza. ONI NIE MAJĄ CZASU ABY WYJŚĆ W TEREN A BEZ ROZPOZNANIA ANI RUSZ.
Napisał: aga dodano: 2020-12-02 12:13:20

Wow, grupowanie się młodzieży jest przestępstwem?
Napisał: Kaśka dodano: 2020-12-02 17:11:12

gdzie ci starzy dzielnicowi to były czasy
Napisał: gosc37 dodano: 2020-12-03 01:23:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.