Druga porażka Warmii Grajewo

Witam Państwa z Elbląga, gdzie nasz zespół zmierzył się z gospodarzami - OLIMPIĄ Elbląg, głównym kandydatem do drugoligowego awansu.

W naszym zespole zabrakło pauzującego za żółte kartki Tomasza Dzierzgowskiego.

1' Rozpoczyna WARMIA
2' Od pierwszych minut trwa szturm gospodarzy na naszą bramkę
3' Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego za krytykę orzeczeń arbitra
3' Po rzucie wolnym z prawej strony boiska świetny strzał Pietronia doskonale broni Gieniusz
7' Gorąco pod naszą bramką - najpierw Gieniusz fantastycznie broni strzał Bojasa a za chwilę dobitka Pietronia minimalnie ponad naszą bramką
8' Dobra akcja WARMII - Sypytkowski przed polem karnym sfaulowany przez Kowalczyka
8' Rzut wolny wykonał Zubowski, ale jego wrzutkę przejęli obrońcy OLIMPII, po chwili Domurat niespodziewanie mógł zaskoczyć Tułowieckiego - to była dobra         okazja WARMII
11' Strzał Szuprytowskiego znów świetnie broni Gieniusz. Oj, zdaje się, że nasz bramkarz będzie miał w tym meczu mnóstwo pracy
12' Znów gorąco pod naszą bramką - Gieniusz fenomenalnie broni strzał Szuprytowskiego i niestety doznaje urazu w zderzeniu ze słupkiem bramki :/
15' Po interwencji Krzysztofa Piekarskiego nasz bramkarz wraca do gry!
16' Pierwszy rzut rożny dla OLIMPII - po dośrodkowaniu wybija piłkę głową Wojciech Koszczuk
17' Mocny strzał Ressela z rzutu wolnego ponad bramką Gieniusza
19' "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza WARMIA gra!" - od początku spotkania nasz zespół wspiera 20 osobowa kibiców WARMII!
25' Cudowny strzał Sokołowskiego i kolejna kapitalna interwencja Gieniusza!
25' Rzut rożny dla OLIMPII - po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza własne pole karne
29' Żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego
33' Brutalny faul Wengera na Matysiewiczu i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy
34' Świetna okazja WARMII - po podaniu Sypytkowskiego był w polu karnym Górski, ale minął się z piłkę, która po chwili trafia do Zubowskiego, lecz strzał        naszego zawodnika odbija się od nogi obrońcy OLIMPII i piłka opuszcza boisko. Mamy rzut rożny
34' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wybijają piłkę poza pole karne obrońcy OLIMPII
37' Z rzutu wolnego wrzucał piłkę w pole karne Sypytkowski, ale Tułowiecki nie miał problemu z jej złapaniem
41' Trzeci rzut rożny dla OLIMPII
42' Po dośrodkowaniu wybija piłkę głową Kozikowski
45' Sędzia Patryk Kępka doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry
45' + 2' Koniec pierwszej połowy, którą remisujemy bezbramkowo w jaskini lwa. Trzeba przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia i.... Gieniusza w genialnej formie. 46' Drugą połowę rozpoczynają gospodarze. W składzie OLIMPII dwie zmiany - za Sokołowskiego i Kuczkowskiego wchodzą Pietrewicz i Stępień
50' Gieniusz cudownie odbija strzał zawodnika OLIMPII
51' Sypytkowski był bliski pokonania... własnego bramkarza po dośrodkowaniu gospodarzy z lewej strony boiska
52' Rzut rożny dla OLIMPII - po dośrodkowaniu wybijamy pikę. Trwa desperacka obrona WARMII...
55' Zmiana w WARMII - za Koszczuka na boisku pojawia się Mikucki
56' Faul Kozikowskiego i druga żółta kartka dla Kozikowskiego
57' W konsekwencji drugiej żółtej kartki Rafał Kozikowski opuszcza boisko i ostatnie pół godziny meczu będziemy grać w osłabieniu
59' Bojas strzela głową ponad naszą bramką
60' Zmiana w WARMII - za Górskiego wchodzi Kamil Randzio
64' Po ładnej akcji gospodarzy strzela Stępień, ale bardzo niecelnie
65' Zmiana w OLIMPII - za Ressela wchodzi Tomasz Tuttas
65' Żółta kartka dla Pietrewicza za faul na Zubowskim
68' W doskonałej sytuacji Szuprytowski strzela ponad bramką Gieniusza! Wciąż jest 0:0
69' Gieniusz cudownie broni strzał Stępnia
70' W doskonałej sytuacji był Zubowski, ale zbyt długo zwlekał z podaniem do doskonale ustawionego Sypytkowskiego i stracił piłkę! Powinniśmy strzelić gola!
72' Tuttas strzela ponad poprzeczką bramki WARMII
72' Zmiana w WARMII - za Zubowskiego wchodzi Chyliński
74' Żółta kartka dla Matysiewicza i będzie groźnie - gospodarze mają rzut wolny z 18 metrów
75' Stępień strzela w mur złożony z naszych zawodników
77' Nasi kibice wspierają zespół dopingiem - WARMIA dzielnie broni się grając w osłabieniu
80' Jeszcze kwadrans regulaminowego czasu gry. Wytrzymajmy!
82' Gol dla OLIMPII. 1:0 Tomasz Tuttas. Akcja gospodarzy prawą stroną, faulowany był Marcin Mikucki, ale sędzia puścił grę, dośrodkowanie Szuprytowskiego i      Tomasz Tuttas sprytnym strzałem pokonał doskonale broniącego dziś Gieniusza
83' Zmiana w WARMII - za Kacpra Jagłowskiego wchodzi Mateusz Cybulski
84' Zmiana w OLIMPII - Kopycki wchodzi Pietronia wchodzi Kopycki
87' Za brutalny faul na Chylińskim żółtą kartką ukarany został Bojas
89' Będzie rzut wolny dla WARMII z prawej strony boiska
90' Po rzucie wolnym odbita od obrońcy piłkę trafia do Chylińskiego, który strzela na bramkę OLIMPII. Obrońca gospodarzy ewidentnie zagrywa ręką ale sędzia nie    dopatruje się przewinienia i gospodarze kontratakują
90' + 1' GOL dla OLIMPII. 2:0 Kamil Piotrowski.Kontratak OLIMPII i Piotrowski z bliska pokonuje Gieniusza
90' + 3' Rzut rożny dla OLIMPII 90' + 3' GOL dla OLIMPII. 3:0 Jakub Bojas. Po dośrodkowaniu Bojas zdobywa trzeciego gola dla OLIMPII.
90' + 4' Koniec meczu.

Nie daliśmy obronić się grając w 10. przed OLIMPIĄ Elbląg.

14.03.2015 Elbląg, Stadion Miejski OLIMPIA Elbląg - WARMIA Grajewo 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Tuttas 82' , 2:0 Kamil Piotrowski 90' + 1', 3:0 Jakub Bojas 90' + 3'

OLIMPIA: 1.Tułowiecki - 25.Kowalczyk, 5.Wenger, 16.Kuczkowski (46' 13' Pietrewicz), 20.Ressel (65' 18.Tuttas) - 27.Szuprytowski, 24.Kubowicz, 11.Sokołowski (46' 10.Stępień), 19.Pietroń (84' 3.Kopycki) - 17.Bojas
  REZERWA: 22.Wasiluk - 2.Maciążek, 3.Kopycki, 13.Pietrewicz, 18.Tuttas, 8.Wesołowski, 10.Stępień

WARMIA: 1.Gieniusz – 21.Lekenta, 3.Domurat, 6.Arciszewski, 15.Koszczuk (55' 4.Mikucki) - 7.Jagłowski (83' 13.Cybulski), 10.Kozikowski, 20.Matysiewicz, 13.P.Górski (Kpt) (60' 5.,Randzio), 16.Sypytkowski - 11.Zubowski (72' 9.Chyliński)
  REZERWA: 52.Sobolewski - 19.Makowski, 4.Mikucki, 5.Randzio, 13.Cybulski, 9.Chyliński, 8.Gutowski Sędzia: Patryk Kępka (Olsztyn) Żółte kartki: Kowalczyk, Wenger, Bojas (OLIMPIA), Arciszewski, Kozikowski (dwie) (WARMIA) Czerwona kartka: Rafał Kozikowski 57' - w konsekwencji drugiej żółtej kartki