Bogusze - Grajewo: Wypadek

aktualizacja: 2019-03-12 09:30:30     nr wiadomości: 38656     przeczytano: 4367     Ilość komentarzy komentarze: 0

Pijany, idący bez odblasków i nieprawidłową stroną drogi mężczyzna został potrącony przez przejeżdżający samochód. Mężczyzna ze złamaniem nogi trafił do szpitala. Badanie krwi wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (11.03.) około godziny 20.30 na trasie Bogusze – Grajewo. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Seat kobieta potrąciła 30-letniego mieszkańca Grajewa. Mężczyzna poza terenem zabudowanym szedł nieprawidłową stroną drogi, a dodatkowo  nie miał żadnych elementów odblaskowych.  

30-latek z urazem nogi został przewieziony do szpitala w Grajewie. Okazało się, że mężczyzna był pijany, nie dał  rady nawet poddać się badaniu stanu trzeźwości. Przeprowadzone w szpitalu badanie krwi wykazało 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że kierująca seatem była trzeźwa.


Przypominamy!
Piesi poruszający się po zmroku poza terenem zabudowanym mają oni obowiązek noszenia elementów odblaskowych, widocznych dla innych uczestników ruchu. Nie traktujmy obowiązku noszenia odblasków jako kolejnego przepisu, do którego trzeba się stosować, ale jako sposób na zapewnienie bezpieczeństwa na drodze dla siebie i innych. - informuje KPP w Ełku

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.