• 4 komentarzy
  • 10954 wyświetleń

Awans Krystiana Maciorowskiego

Awans  Krystiana Maciorowskiego  do I  OTK  młodzików.

W dniach 29 - 30 września 2012 r. w  Lidzbarku  Warmińskim rozegrano  półfinały przed I OTK młodzików, kadetów i juniorów. W półfinałach tych  uczestniczyły pierwsze szóstki zawodniczek i zawodników z turniejów  wojewódzkich – mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Awans do I OTK wywalczyło 6 zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.  W turnieju tym startowali Martyna Efir i Krystian Maciorowski reprezentujący MLUKS MOSiR Grajewo.

Martyna wygrała jeden mecz, jest to pierwsza historyczna wygrana tej zawodniczki w turnieju ogólnopolskim. Zajęła ona miejsce w przedziale XVII – XX.

Krystian wygrał trzy mecze w tym z turniejową "2” - zawodnikiem z BOGORII Grodzisk Mazowiecki  i wywalczył awans do I Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego w Gdańsku Młodzików (6 - 7.10.2012 r.). Po sukcesie Krystiana w 2011 r w turnieju UKS - ów jest to kolejny sukces i start wśród najlepszej 40 zawodników w Polsce.