Auto badawcze

aktualizacja: 2005-09-12 10:59:49     nr wiadomości: 1861     przeczytano: 9303     Ilość komentarzy komentarze: 3
Samochod Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska (WIOŚ) parkujący na terenie Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

W Grajewie, jak też w innych miastach województwa Instytut Ochrony Środowiska z Białegostoku prowadzi rutynowe badania środowiska.

W Polsce od początków lat 90-tych prowadzony jest Państwowy Monitoring Środowiska (PMŚ), którego zadaniem jest pozyskiwanie, gromadzenie i przetwarzanie danych oraz udostępnianie informacji o środowisku. System badań jest zintegrowany z systemami europejskimi i tworzy spójną sieć. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości badań większość laboratoriów instytucji uczestniczących w programie posiada certyfikaty jakości. Mają je również laboratoria WIOŚ w Białymstoku oraz Delegatur w Łomży i Suwałkach.

Naczelnik Wydziału Monitoringu Środowiska
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego
e-Grajewo.pl

niech pojadą do Płyt Wiórowych,nich zbadają zanieczyszczenie jakie jest na halach produkcyjnych
Napisał: dodano: 2005-09-12 12:11:08

ale mi i nowosc...ja juz to w kwiqtniu widzialam....
Napisał: Anuska dodano: 2005-09-12 13:36:57

A morze ktoś wie czemu on stoi bez przerwy na komendzie tam mają tak strasznie zanieczyszczone powietrze jest jedno wytmumaczenie jak w poblirzu Grajewa pokarze się jakiś bandyta to tak ... w gacie żeby nie kazali im go łapać to wtedy morze być nie ciekawie z powietrzem
Napisał: adam dodano: 2005-09-13 16:08:47

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.