Akcje charytatywne

aktualizacja: 0000-00-00 00:00:00     nr wiadomości: 40752     przeczytano: 3533     Ilość komentarzy komentarze: 0
  • Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dobroczynnej III edycji akcji "Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka", której celem jest zbiórka zabawek, książek, upominków świątecznych, artykułów papierniczych, przyborów szkolnych, gier planszowych dla dzieci przebywających na Oddziale Onkologi Dziecięcej w Białymstoku oraz dla dzieci przebywających Oddziale Dziecięcym Szpitala w Grajewie. Zbiórka startuje w poniedziałek 18 listopada i potrwa do 30 listopada 2019 r. Osoby chętne, które chcą wesprzeć charytatywną akcję, prosimy dostarczyć wyżej wymienione artykuły do Fitness Club Ernesto w Grajewie.
     
  • W związku z nadchodzącym świętami Bożego Narodzenia zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli o dar serca w postaci paczek świątecznych z żywnością, które będą zbierane w ramach corocznej akcji POLACY KRESOWYM RODAKOM. Społeczna akcja organizowana przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK w bieżącym roku zostanie przeprowadzona wraz z partnerami z całego kraju. Numer zbiórki “2019/4943/OR” wydany i zaakceptowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W tym roku zbieramy dary dla ostatnich żyjących Kombatantów ich rodzin, Sybiraków oraz polskich dzieci.

 

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.