„Kredki dla Afryki”

aktualizacja: 2018-01-10 16:32:35     nr wiadomości: 34019     przeczytano: 1665     Ilość komentarzy komentarze: 0

„Kredki  dla Afryki” to tytuł wznowionej akcji charytatywnej prowadzonej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Grajewie. Wszyscy możemy pomóc. Przydadzą się kredki, farby, długopisy, ołówki, zeszyty, nożyczki, kleje, linijki, ekierki, liczydła, kreda, gumki, temperówki itp. Przybory szkolne mogą być używane, ale w dobrym stanie. Zebrane akcesoria trafią do potrzebujących.

Głównym celem prowadzonej akcji jest pomoc w rozwijaniu edukacji dzieci w Afryce. Pomoce szkolne są podstawą w prawidłowym procesie dydaktycznym. Dzieci Afryki jak każde inne na świecie posiadają niewyczerpane źródło talentów jednak ich rodzice nie są w stanie dać tyle, by mogły w pełni rozwijać swój potencjał. Każdy ołówek, długopis, zeszyt … są bezcenne.

Zastanawiasz się czy wesprzeć akcję? Największą nagrodą jest świadomość, że gdzieś, choćby nawet w najdalszym krańcu świata jest osoba, której mogliśmy pomóc. Akcja będzie trwała do końca maja 2018 r.

"Czwórka" serdecznie zaprasza!

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
ul. Konstytucji 3 Maja 23
tel. 86 272 30 78,  86 272 79 66

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.