PZU w walce z koronawirusem

aktualizacja: 2020-03-26 12:33:20     nr wiadomości: 41939     przeczytano: 4010     Ilość komentarzy komentarze: 2

Kolejna inicjatywa PZU w walce z koronawirusem. Wcześniej ubezpieczyciel przeznaczył ponad 6 mln zł na zakup sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej i materiałów sanitarnych dla szpitali. Dodatkowe fundusze zostały przeznaczone na zakup kombinezonów, maseczek, rękawiczek i środków dezynfekcyjnych dla funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej. 

Teraz Zakład przekaże 200 aut służbom medycznym, które zajmują się chorymi podejrzanymi o zakażenie koronawirusem. Szybki i sprawny transport jest potrzebny m.in. do przewożenia próbek do badań od osób pozostających w domowej kwarantannie.

Na pytanie redakcji e-Grajewo, czy samochód otrzyma także Grajewo – rzecznik placówki odpowiedział: „niewykluczone, że jedno z aut trafi do Grajewa. Jednak o ich rozdysponowaniu ma decydować Ministerstwo Zdrowia, które koordynuje dystrybucję pomocy”.

Wkrótce wrócimy do tematu.


e-Grajewo.pl

A może by tak.....zacząć robić więcej testów???
Napisał: ⛷⛷⛷⛷⛷⛷⛷ dodano: 2020-03-26 15:09:08

Więcej testów!!!! Tego potrzebujemy!
Napisał: Wiki dodano: 2020-03-27 09:13:24

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.