Mikrodotacje do 5000zł

aktualizacja: 2019-03-07 19:35:56     nr wiadomości: 38617     przeczytano: 824     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 6 marca 2019 roku w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyło się spotkanie informacyjne pod hasłem „Zdobądź mikrodotacje o wartości do 5000zł” w ramach projektu Podlaskie Lokalnie realizowanego przez Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Uczestnicy spotkania - przedstawiciele organizacji pozarządowych dowiedzieli się o zasadach działania Funduszy Inicjatyw Obywatelskich, zapoznali się z informacją dotyczącą możliwości pozyskania dotacji na projekty społeczne. Informacji o programie udzielili Pan Marcin Klejno oraz Jan Walczuk pracownicy biura programu FIO.

Celem projektu Podlaskie Lokalnie jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wspieranie oddolnych inicjatyw społecznych oraz wzmacnianie wspólnot lokalnych. Wybranym projektom zostanie udzielone dofinansowanie w wysokości do 5000 zł na inicjatywy skierowane do lokalnych społeczności (np. turnieje sportowe, konkursy, szkolenia, wyjazdy edukacyjne itp.).

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.podlaskielokalnie.pl, tam również będzie można złożyć wniosek poprzez elektroniczny generator. Zachęcamy także do odwiedzenia profilu projektu na Facebooku: www.facebook.com/podlaskielokalnie/.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.