Gmina Grajewo

3 medale w Finale LA

3 medale w Finale Wojewódzkim w lekkiej atletyce gimnazjalistów z Danówka
Finały XVII PODLASKIEJ GIMNAZJADY W LEKKIEJ ATLETYCE IM. STANISŁAWA BASZENIA przeprowadzone zostały 3 czerwca 2017 roku, na Stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku. W konkurencjach finałowych Gimnazjady prawo startu miała najlepsza szesnastka zawodników wyłoniona w półfinałach wojewódzkich. Gimnazjum w Danówku reprezentowało 4 uczniów i 3 uczennice. Znakomicie spisali się Wiktoria Grzybowska w pchnięciu kulą wynikiem 10.81 zdobyła srebrny medal, Krystian Wójcicki w biegu na 300m z czasem 37,96 wywalczył srebro, natomiast Piotr Baranowski również w biegu na 300m zdobył brązowy medal z czasem 38,63. Wyniki w pozostałych konkurencjach naszych uczniów:

Martyna Mikulska – 600m, VI m., czas: 1:48,22

Natalia Maciorowska – 300m, VIII m., czas: 46,19; 100m, X m., czas: 13,98

Krystian Wójcicki - 100m, VI m., czas: 12,01

Piotr Baranowski - 100m, VIII m., czas: 12,11

Sztafeta 4x100m (Krystian Wójcicki, Sebastian Trzaskowski, Bartosz Modzelewski, Piotr Baranowski) – VI m., czas: 48.58