Anula

Wyświetlenia: 22586
Komentarze: 25

Boska
Autor: Marko
śliczna jesteś :*:* Buziol;):*:*:*
Autor: JANEX
Przeglądając wszystkie fotki, wzrok mój zatrzymał się właśnie na Twojej. Będąc jak zwykle bardzo szczerym, napiszę tak. Widziałem przez lata różne twarze, ładniejsze i brzydsze od Twojej. Wszystkie na tym Boskim świecie są dobre, bo takie muszą być, dlatego, że już są. Jeżeli mówimy o pięknie, o którym podobno trudno jest dyskutować, bo to rzecz gustu, (i nie tylko) to: piękno jest na tym świecie. Jest piękno dopasowywane, takie dla każdego, pod publiczkę. Jest też piękno właściwe, takie artystyczne, które kształtuje linia, forma, barwa i treść. Twoja twarz ( tyle tylko widać) znajduje się w tej regule, czyli w grupie zaliczanych do osób zauważalnych lub piękna znaczącego. Ponadto posiadasz piękne, zaliczane do najstarszych, imię. Szkoda, że nie jestem młodzieniaszkiem, choć to, biorąc pod uwagę wszystkich, nie przeszkadza kliknąć Ci 10pkt. Pozdrawiam serdecznie i życzę poszanowania swojej urody. Hi!
Autor: Kopirajter
dobra dupa
Autor: roman
fajna fotka i ciekawa
Autor:
bardzo ciekawe zdjecie..10p
Autor: Shara
Podoba mi się
Autor: Kris
to zdjęcie wygląda jak z lat 60.
Autor:
cos tam w sobie masz!
Autor: andre
ale fotka:|
Autor: lolek
Powinnaś wystartować w castingu do reklamy Head & Shoulders ;-9 Jak będziesz konkretniej uśmiechać,to może i do Colgate ;-9 Daję 8 punktów,bo mam wrażenie,że coś ukrywasz ;) ZDRóWECZKO
Autor: Dombasstik Fantastic
oceniam cie na 1
Autor: tomek
Mnie sie w ogole nie podoba
Autor: Robert
fajniutka jestes
Autor: *
Aniu jestes śliczna! Cudowna! Wspaniała! Nigdy nie widziałem tak ślicznej Kobietki jak TY
Autor:
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.