Czy dobrym sposobem był demontaż ramek czy ogrodzę pod blokiem nr3 na centrum, teraz auta parkuje na trawie ze szczytu bloku, czy az tak trzeba byc tępym by niszczyć zieleń ?
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
WeselaPrzyjęcia
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2025, Wszelkie prawa zastrzezone

Na Wojska Polskiego obok księgarni "Alfa" ciągle parkują na trawniku panie przejeżdżające do kosmetyczki. Wstyd.
Przecież kolo księgarni jest wybudowany nowy parking.
W Italii jest taki zwyczaj, ze osoba zle parkujaca samochod znajduje go z podniesionymi wycieraczkami. Jest to pewne ostrzezenie, ze nie powinienes tego czynic. Jesli ponownie w tym samym miejscu to uczynisz i trafisz na goscia, ktory dal ci ostrzezenie, to znajdziesz go z urwanymi wycieraczkami. Wtedy nauczysz sie, ze tak nie mozna postepowac. Policja i inne sluzby ma w pupie twoje zgloszenie. Znikona szkodliwosc czynu.
Przesiadli sie z furmanek konnych a konie chodza po trawie to i samochody trzeba stawiac na trawie bo to sa konie.
Pod blokiem nr 5 też parkują na trawnikach.
Straży miejskiej nie ma to można robić co się chce ;-)
w bloku w ktorym mieszkam to tradycja parkowania na trawniku.
Burmistrz powinien pomyśleć o straży. Nie byłoby problemu z takim parkowaniem, psami,śmieciami, zarośniętymi chodnikami.Policja nie ma czasu na takie głupoty. nie ma komu tym się zająć.